Misne nakane
Rujan 2019
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Kolovoz
Kolovoz
Kolovoz
Kolovoz
Kolovoz
Kolovoz
1
9:00

+ Đuro , Nikica i Božica Pipek

10:00

-   PRO POPULO

19:30

+ Marija Tomo Dukarić i Valerija Maroković

2
18:30

+ zadušnica Elmar Balle
+ Blago i Franjo Kvesić
+ Ivan Olujić i + ob. Olujić i + ob. Sertić

3
18:30

+ Marica, Ivan i Tomislav Vidaković
+ Branko Andrić
+ Stjepan Kolar i Zlata i Danko Selak

4
18:30

+ Marijan Brnić
+ Nikola Junušić
+ Zlatibor Močković

5
18:30

+ Zvonko Buljević i Kata Franjić
+ Frane i Nada Keglević
- na nakanu Sv. obitelji

6
18:30

+  Franca, Josip i Franjo Peršić

7
7:30

+ Vinko i Katica Targuš
+ Adam Jelošek

8
7:30

+  Anto i Anđa Lončar 

9:00

+  Antun, Ilonka i Eva Flajs

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  Jozo i Anka Koprivanac i + Mato i Manda Kovačević

9
18:30

+ zadušnica Vladimir Lakić
+ Iko Kordić i + ob.Kordić
+ Valentin Andrić

10
18:30

+ Ivan, Eva, Marin, Stana, Davorin i Marino Cvetković
+ Jozo i Mara Petrić i + Anto i Zdenko Ević
+ Ljudevit i Kata Radošević

11
18:30

+ Hilda Benko
+ Vinko Selak i + ob. Kovačević
- na nakanu ( zahvala za uslišenje molitve )

12
18:30

+ Ante i Ivan Vrdoljak
+ Stojan i Lipuška Sesar
+ Ivan Pavlović

13
18:30

+ Radmila Leko
+ obitelj Smrekar
+ Žarko Leko

14
7:30

+ Ivan Katić
+ Ana i Vinko Kokor
- za duše u čistilištu

15
7:30

+ Vladimir i Barbara Dražić 

9:00

+  Katica Huk

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  ob. Mijić i Cicvarić ( Perka neplaceno )

16
18:30

+ Ivan Durgel, Branko, Kata i Branka Blatančić
+ Petar i Marija Kvaček
+ Marijan Kovačević

17
18:30

+ Petar Haupert, + Janja i Mile Kampić
+ Ivan Durgel, Marija i Pavao Durgel
+ Josip Jakobović i Anica Kruhobelec

18
18:30

+ Matija Fapali i + obit. Fapali
+ Ljubica i Josip Talas
+ Pero Grgić

19
18:30

+ Mato Rošić
+ Nikola, Mihajlo i Marija Homa
+ Antun Kraljik i + Stjepan i Katalina Halas

20
18:30

+ obit. Vuletić
+ Josip Sabo
- na nakanu za zdravlje obitelji

21
7:30

+ Vladimir Glavaš
+ Anđa Mijatović i + Pavica Dubravac
- Nakana zahvala za uslišanu molitvu

22
7:30

+  Milka , Marijan i Ilija Bešlić 

9:30

+  Mira Karl

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  Marija, Ivan, Jela i Goran Zubak 

23
18:30

+ Zadušnica – Nevenka Matanovac Miler
+ Željko Lagančić i Milka Fadljević
+ Miroslav i Branka Franjčević
+ Marija Gompf

24
18:30

+ Stipo Zirdum
+ Marica Šutalo
+ Anica Škarić

25
18:30

+ Ilija Hudolin
+ Bosiljka Maras i + obitelj
+ Kata Vuknić

26
18:30

+ Josip Košorog
+ Martin , Mišo i Ana Bolf i + ob. Jana Hajek
+ Stjepan i Gertruda Avranek

27
18:30

+ Marko i Anica Nikolin
+ Zlatko Movrin i + ob.Knežević,, Vlakitić i Movrin
+ Ivan i Hedviga Karakaš, Bartol i Mila Pavić

28
7:30

+ Ob.Sabo i + ob. Gudelj
- Nakana u čast majci božjoj i duhu svetome

29
7:30

+  Mihajlo Zlomislić i Marina Belić 

9:00

+  Zdravko Fadljević

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  Ana Đuričić

30
18:30

+ Zadušnica – Mara Puljiz
+ Nikola Fijala i svi + iz ob.Fijala
+ Gordana i Dejan Vučinić
+ Anica Škarić

Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati