Misne nakane
Studeni 2019
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
1
7:30

+  Julijana, Ivan i Vladimir Varšava

9:00

+ PRO POPULO I SVE VJERNE MRTVE

10:30

+  Ilija i Mara Gabrić

18:30

+  Ivan Đurić

2
7:30

+ Ante Jurčević i + iz ob. Marković i Jurčević
+ Ob. Papeš i + ob. Hercigonja

9:00

+ Drago Tepeš
+ Ante i Marijan Bikić

3
7:30

+  Ante Lesko

9:00

+  Mirko i Jela Bebek

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  ob. Fadljević, Željko Lagančić i + ob. Lagančić

4
18:30

+ Mirko i Marjan Malenica i + ob.Salaj
+ Ana Musil
+ Mirko Maleš i + ob. Maleš

5
18:30

+ Vasilj, Cvijeta i Zrinka Điđora i Stjepan i Barbara Đuretić
+ Ivan Ratković
+ Marko i Rozina Hodak

6
18:30

+ Elizabeta i Stanislav Smoje
+ Stjepan Begović i Tomo i Agata Dojder
+ Ob. Pušić i + ob. Marjanović

7
18:30

+ Matilda i Ivan Grbeša
+ Neven Šare
+ Mile Sesar

8
18:30

+ Mario Kalmar i Terezija Misarček
+ Anka Skorub
+ Lidija i Norbert Medić

9
7:30

+ Josip Čukić i + Marta
+ Mile Sesar
- za zdravlje

10
7:30

+  Mara i Ante Grgić i + Pero

9:00

+  Helena i Stanko Kolarik

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  ob. Mijić i Cicvarić

11
18:30

+ ob.Bosankić + Mirjana Marić + Lenka Čovčić i + Branko Zetović

12
18:30

Obitelj Torbai i Kajfeš + Ante Lišnjić + Mile Sesar

13
18:30

+ Jozo i Stevo Subjak + Mladen Andrić + Miro Vlašić

14
18:30

+ Branko Kuna + Josip i Marija Gregić + Helena Grubišić

15
18:30

+ Drago Kovačević + Bosiljkoi Pero Majdandžić i + Ana i Ivan Kraljević + ob.Hrenić i + ob. Pehli

16
7:30

+ Pero Grgić + Lenka i Antun Andračić i + ob. Andračić + Jozo i Luca Matas

17
7:30

+ Marija i Marko Buljević

9:00

+ Slavko i Zvonko Mikulić

10:30

Pro populo

18:30

+ Stjepan Kedveš

18
18:30

+  Ivan Kovaček
+  Mara, Petar i Stanislav Milas
+  Marija i Tomo Dukarić

19
18:30

+  Mara, Anto i Pero Grgić i svi + iz obitelji
+  Katarina i Slavko Kovačević
+  Obit. Filipović, Dominiković i Miličić

20
18:30

+  Antun Konjuh    
+  Andrija i Andrijana Dubravac
+  Adam, Marija i Ivan Josipović

21
18:30

+  Maja Bondor
+   Pavo, Luja i Ivka Jurkić
+  Marija, Vlado i Ivica Čakalić

22
18:30

+  Pavle Marjanović i Katica Baglama
+  Anđa, Mate, Ante i Ivan Renić
+  Marko Hečimović + obit. Hečimović

23
7:30

+  Stjepan i Ana Trampus
+  Mile Sesar
+  Jozo i Jela Lukić i + Ružica Gašić

24
7:30

+  Ante Valić

9:00

+  Kata i Marko Stević

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  Damir i Elizabeta Jurković

25
18:30

 Misa zadušnica + Melita Dumančić
+ Ivica Čović i + iz ob.Čović i Jerković
+ Katica Pirić
+ Petar i Kata Babić
+ Kata Radenić i sve pok. iz ob. Radenić

26
18:30

+ Martin, Mišo i Ana Bolf i + ob.
+ Željko Lagančić i Milka Fadljević
+ ob. Gabrić i Šarčević

27
18:30

+ Konstantin Bondor
+ Stjepan i Mato Živković
+ Josip Paris, Katica i Stjepan Rozman

28
18:30

+ Franjo Fijala i svi + iz ob. Fijala
+ Zdenka Korov
+ Števinović Mato, Antun, Martin i Kata

29
18:30

+ Ante Turalija
+ Marko Pavlović
+ Danijel i Silvestar Vučković

30
7:30

+ OB. Stiblik, Mujić, Belic, Zlomislić
+ Kata i Ilija Čavar
+ Mile Sesar

Prosinac

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati