Misne nakane
Studeni 2020
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
1
7:30

+  JULIJANA VARŠAVA

9:00

+  BRANKO ANDRIĆ

10:30

-   PRO POPULO I SVE VJERNE MRTVE

18:30

+  IVICA RUPČIĆ

2
9:00

+ MIJO MIHALJEVIĆ

18:30

+  MIRKO I MARJAN MALENICA I + OB.   MALENICA, SALAJ I VAKER
+  OB. MARIJANOVIĆ I +OB. PUŠIĆ

3
18:30

+ ŽELJKO ČELANT - M. ZADUŠNICA
+ STIFANKA BRKO – M. ZADUŠNICA
+ MATIJA KATA I + OB. MIŠKOVIĆ
+ IVAN ĐURIĆ
+ VUKOJA STANKO, IVAN, MILKA JANA I KATA BRIJEŠKI

4
18:30

ANTE LESKO
+ VASILJ, CVIJETA I ZRINKA ĐIĐORA I + OB. ĐURETIĆ
+ ANTE JURČEVIĆ

5
18:30

+ ALASIĆ KATA, MARIJA I MIJO
+ OB. HUZJAK
+ BLAGICA I IVAN GALIĆ

6
18:30

+ AGATA I TOMO DOJDER I STJEPAN BEGOVIĆ
+ ANA MUSIL
+ LIDIJA I NORBERT MEDIĆ

7
7:30

+ ŠARE NEVEN
+ ROZINA I MARKO HODAK
+ JOSIP MOLNAR + UCAJ PAVLE

8
7:30

+  KOMLETINAČKE ŽUPNIKE

9:00

+  HELENA I STANKO KOLARIK

10:30

-   PRO POPULO

18:30

+  ANKA SKORUB

9
18:30

+ JOSIP SZABO – M. ZADUŠNICA
+ MATIJA IVAN ŠTIMAC – M. ZADUŠNICA
+ TOMISLAV FUKS

10
18:30

+ ZORAN BALIĆ – M. ZADUŠNICA
+ KATICA KRISTEK JURIŠA – M. ZADUŠNICA
+ OB. BOSANKIĆ
+ OB. PULITIKA – KVOČIĆ I + IZ OB. ŠARIĆ - FRANIĆ
+ MATE I MARA MRKONJIĆ

11
18:30

JOZO, STEVO, ZVONKO I TEREZIJA SUBJAK
+ ANA KREMSNER
+ STANA, IVKA I JOZO ROSO

12
18:30

+ BOSILJKO, + PERO MAJDANDŽIĆ, +ANA I + IVAN KRALJVIĆ
+ VINKO MATANOV, + ANA I SLAVKO GRIZELJ

13
18:30

+ JURE, RUŽA I PETAR BLAŽEVIĆ
+ MARIJA BLAŽEVIĆ

14
7:30

+  BRANKO KUNA

15
7:30

+ DRAGO KOVAČEVIĆ

9:00

+ HELENA GRUBIŠIĆ 

10:30

-  PRO POPULO

18:30

+ MIRO VLAŠIĆ 

16
18:30

+ MISA ZADUŠNICA IVICA IVIĆ
+ PERO, ANTE I MARA GRGIĆ
+ OB. JAGIĆ, ŠILOVINAC I BIROV
+ IVANA MATOŠEVIĆ - ILIĆ

17
18:30

+ SLAVKO I ZVONKO MIKULIĆ
+ STJEPAN KEDVEŠ, KATA I DRAGO ČEPO
- NA NAKANU

18
18:30

+ IVAN I KATA KOVAČEK
+ OB. TOLIĆ
- NA NAKANU

19
18:30

+ ANTE BRANDIĆ I + OB. KATIĆ
+ MARIN MEĐUGORAC

20
18:30

+ ANTUN KONJUH
+ MAJA I ANA BONDOR
+ ADRIJAN I ADRIJANA DUBRAVAC

21
7:30

 -  NA NAKANU   

22
7:30

+  MARA, ANTO I PERO GRGIĆ

9:00

+  ANĐA, MATO, ANTE I IVAN RENIĆ 

10:30

 -  PRO POPULO 

18:30

+  OB. TETEŠI I+ OB. KOPANAC 

23
18:30

+ MATIJA BIŠKIĆ - MISA ZADUŠNICA
+ IVAN MARAS-MAKI – M. ZADUŠNICA
+ MARIJA JANJIČEK - M. ZADUŠNICA
+ MARIJA , VLADO I IVICA ČAKALIĆ
+ PAVLE MARJANOVIĆ I KATICA BAGLAMA
+ ILIJA I MARA GABRIĆ

24
18:30

+ BRANKO ZETOVIĆ – M. ZADUŠNICA
+ TOMISLAV BRADVICA – M. ZADUŠNICA
+ KATA I + IZ OB. RADENIĆ
+ ŽELJKO LAGANČIĆ
+ MARKO HEĆIMOVIĆ I + IZ OB. HEĆIMOVIĆ

25
18:30

+ ERVIN MIŠKOLCI – M. ZADUŠNICA
+ IVICA ČOVIĆ I + IZ OB. ČOVIĆ I JERKOVIĆ
+ KATICA PIRIĆ
+ KATA I PETAR BABIĆ

26
18:30

+ MARTIN, ANA I MIŠO BOLF I + IZ OB. JANEHAJEK
+ VINKA I JAKOV PETRIĆ
+ KATA STEVIĆ

27
18:30

+ FRANJKA I ANTE ANIĆ
+ JOSIP I MARIJA GREGIĆ
+ STJEPAN I MATO ŽIVKOVIĆ

28
7:30

+ ZDENKA I FRANJO KOROV

29
7:30

+ JOZO, RUŽA I MILA BAŠIĆ I + DUŠKO RAŠIĆ

9:00

+ ANTE TURALIJA 

10:30

-  PRO POPULO 

18:30

+ MARKO MALEŠ 

30
Prosinac
Prosinac
Prosinac
Prosinac
Prosinac
Prosinac

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati