Misne nakane
Listopad 2021
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
Rujan
Rujan
Rujan
Rujan
1
18:30

+ FILIP TARGUŠ
+ MARA KOZIĆ

2
3
7:30

+  RUŽA I MARKO LOVRIĆ 

9:00

+  PERO GRGIĆ I JOZEFINA, KATA I STIPE BARABA

10:30

-    PRO POPULO

18:30

+  OB. MIJIĆ I CICVARIĆ

4
18:30

+ MARKO,TERKA I KREŠO TOLIĆ
+ KATICA ŠAT I + OB. ŠAT
+ MILAN LEŠINA I ANA MILAS

5
18:30

+ Misa zadušnica MANDA GRBEC
+ JOSIP I MARIJA PRPIĆ
+ IVAN I MATIJA IVANČIĆ I PERO VINCETIĆ
+ HR. VOJ. ZLATKO KOVAČ I + OB SLIVAR

6
18:30

+ IZ OB. MIKOVIĆ I DRVODELIĆ
+ MARIJA KOPRIVNJAK
+ OB. ŠUŠAK

7
18:30

+ DRAGO TEPEŠ
+ JOSIP PEŠEROVIĆ
+ IVAN, IVKA I MILA MIKULIĆ

8
18:30

+ MARA, BOSILJKO I PERO MAJDANDŽIĆ I ANA, IVAN I MATO KRALJEVIĆ
+ RAJKO, ANKICA I SLAVKA RAJIČ

9
7:30

+  ZLATICA GAŠPARAC  

10
7:30

+  MARIJA I STJEPAN KIRALJ

9:00

+  MIŠE, ANICA, LJUBA I STIPE OMAZIĆ

10:30

-    PRO POPULO 

18:30

+  MILA ALERIĆ

11
18:30

+ Misa zadušnica MARICA PAVLOVIĆ
+ FRANJO PERKOVIĆ
+ MATIJA I JURE VRDOLJAK
+ ANA I TOMISLAV STANEK

12
18:30

+ DRAGO PERANOVIĆ
+ FRANO RADIŠIĆ
+ JOSIP GABELICA

13
18:30

+ MAGDALENA MIJOČ
+ RUŽA, JURE I PETAR BLAŽEVIĆ
+ STJEPO LUČIĆ

14
18:30

+ DRAGUTIN KELLE
+ MARIJA KONJARIK
+ MILAN KAJFEŠ

15
18:30

+ MILE I MILKA VOLARIĆ I + BARA MULAC
+ ROZINA I MARKO HODAK; + PAVLE I ILONA UCAJ I + JOSIP MOLNAR
+ MILE KRAJINA I + OB. KRAJINA

16
7:30

+ PERO GRGIĆ
+ KATARINA KAPLAN
+ KREŠIMIR RIBIĆ I VIKTOR PERIĆ

17
7:30

+  MARTIN I JULKA HULAK I + IZ OB. HULAK

9:00

+  ANTE I ANA ŠILOVIĆ I MARICA PAVLOVIĆ

10:30

-    PRO POPULO 

18:30

+  KREŠO VAJN

18
18:30

+ Misa zadušnica MARA VULETA
+ ANKA I JOZO ČALIĆ I NIKOLA I ELIZABETA HORVAT
+ ŠIMUN KUJAVEC
+ SENKA RAŠIĆ

19
18:30

+ Misa zadušnica ANA FORIŠ
+ STJEPAN KOLAR I + DANKO I ZLATA SELAK
+ ANA HORVATINOVIĆ I SVI + IZ OB.
+ ANTE SIČENICA

20
18:30

+ JELKA, MILAN I PETAR JOVANOVIĆ
+ MANDA NOVOSELIĆ I + FRANJO FRANJKOVIĆ
+ IZ OB. ANIĆ, KOZIĆ, KRISTIĆ

21
18:30

- ZAHVALNICA
+ ANA, LJUBICA, MATO I MARIJAN JUKIĆ
+ ANTE PLAZONIĆ I + ALOJZ I JELKA HORVATOVIĆ

22
18:30

+ ĐURĐICA PAVLOVIĆ
+ DRAGICA PRIMORAC I + IZ OB. PRIMORAC
+ IVAN ANČIĆ I + IZ OB. KNEŽEVIĆ

23
7:30

+ IVAN PRODAN
+ JOZEF PALIĆ
- NA ZAHVALU

24
7:30

+ SLAVKO RAJKOVIĆ 

9:00

+ IVAN BALIČEVIĆ I + IZ OB. TODORIĆ 

10:30

-    PRO POPULO 

18:30

+ DANE I ELIZABETA UZELAC I + IZ OB. VAJDA I UZELAC 

25
18:30

+ IVAN KRALJEVIĆ
+ OB. ŠKILJO
+ MARKO VUKOVIĆ I + STIPO MILARDOVIĆ

26
18:30

+ FRANJO KOVČALIJA
+ OB. ROSO
- ZA ZAHVALU

27
18:30

+ ANTE I MONIKA NEVISTIĆ
+ JOSIP GALOVIĆ I + IZ OB. GALOVIĆ I + ROZIKA I STJEPAN VERNER
+ LIZA I PAVO KOVAČIĆ

28
18:30

+ KATA DRAGOVIĆ
+ PAVO ŠLOGAR I MIRKO I IVA BODRAŽIĆ
- ZAHVALA JUDI TADEJU

29
18:30

+ TOMISLAV FUKS
+ DRAŽEN, SLAVKO I EVICA MARJANOVIĆ
+ MARA I MATE MRKONJIĆ

30
7:30

+ NEDJELJKO I KATA RAŠIĆ
- ZA SVE POKOJNE DUŠE U ČISTILIŠTU
- ZAHVALA ZA OZDRAVLJENJE

31
7:30

+  VINKO TOMAS 

9:00

+  ANA CVITANUŠIĆ 

10:30

-    PRO POPULO 

18:30

+  IVAN ĐURIĆ 

Radno vrijeme ureda

Ponedjeljak – petak:
8.00 – 12.00 i 17.00-18.30

Subota:
8.00 – 12.00

Info

Župa sv. Ćirila i Metoda, slavenskih apostola

Martina Divalta 71 31000 Osijek

tel. 031-505-830
fax. 031-505-830
e-mail:Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
br. rač.: 2485003-1100252570

Raspored svetih misa

Nedjeljom:
7:30, 9:00, 10:30 i 18:30 sati

Radnim danom od ponedjeljka do petka:
18:30 sati

Subotom:
7:30 sati